Вертикални слепи делови

Како професионален Вертикални слепи делови производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Вертикални слепи делови за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Нашите

Вертикални слепи делови

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.
  • Вертикални слепи делови - 5-3
Вертикални слепи делови
модел - 5-3
Вертикални слепи делови
Вовед:Доставуваме секакви делови за вертикални ролетни,како што е Висок профил,Системи со низок профил,28 мм*28 мм(квадратен тип),Систем со стапче без синџир или кабел за безбедност на децата, како и заоблен тип…итн.

Вклучи:Носач&разделник составен во ред,Стипса.Главна шина,Пластична контролна единица,носач за метални или пластични разделувачи,носач 2 начини,3 начини,4 начини,пластични дистанци метални разделувачи,поддршка на вратило со двојна големина магнетна,стандарден сет на погонски погон,Универзален погон на кабел,Стипса.Навалите прачка,Цевка за растојание,стоп прстен,Тежина на PS кабел со метална плоча внатре,Тежина на ABS кабел со метална плоча внатре,пластичен топчест ланец метален синџир,нерѓосувачки синџир,монтажни загради,поврзувачки синџир,закачалка за перки,Тежина на дното од ПВЦ,Тежина на метално дно,повлечете жици,Метална штипка за таванот.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикални слепи делови, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикални слепи делови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Систем со вертикална слепа стапчеВовед:За безбедност на децата,САД&Канадската влада побара безжични ролетни за сите синџири продавници,мислиме дека можеби ќе ги заинтересирате.Сега вертикалните ролетни, исто така, можат да направат систем со стапчиња наместо контрола на синџиротИстата вертикална шина,Висок профил&засилувач;Низок профил,само сменете ја контролата на стапчето неколку делови.Стапчето,има ПВЦ навалено стапче и стапче од фибер стакло,различен материјал. Должината на стапчето:30см,45 см,60см,75 см,Достапна е 90 см која било должинаАко ви треба, купете вертикална ролетна, но без синџир или жици за безбедност на децата,секако,можете да изберете Моторизирана вертикална ролетна за контрола.Нема потреба да менувате премногу делови со контрола на синџирот, ниту да плаќате високи за моторизирани ролетни;системот со стапчиња е подобар избор за вас. Добредојдовте, посетете ја нашата веб-локација и контактирајте со нас за да ги погледнеме сите видови слики на делови за вертикални слепи за да ви помогнеме да разберете повеќе.Тогаш можеме да ви понудиме најдобар квалитет и подобра цена според вашето количество и правилно барање на артикли!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикални слепи делови, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикални слепи делови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вертикална слепа решетка Вовед:Постојат многу ткаенини за вертикални ролетни што можеме да ги набавиме, како што се ткаенините со печатење,обични ткаени ткаенини,затемнување на вертикалните слепи ткаенини,и УВ сончање вертикални слепи ткаенини…итн.Ширина:89 мм,100 мм,127 ммЗабелешка: Ткаенина за сончање:Тоа’Достапно е и за ролетни и вертикални ролетни,можете да купите за два вида ролетни.И тие се направени од полиестерско предиво и фиберглас предиво,Предивото од фиберглас е оган-ретардант. Ние сме во можност да снабдуваме од Кина и Тајван,според вашите обрасци и квантитетска побарувачка. Добредојдовте за вашето барање да го понуди она што ви треба правилно.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикални слепи делови, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикални слепи делови производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вертикална машина за правење слепиКарактеристики Исечете,удар,браздата 89 мм/Вертикална лопатка од 127 мм во еден циклус Компактен дизајн Лесно поставување на должината на лопатката Лесна промена од 89mm на 127mm ширина со едноставно прилагодување Опционално сечење Swatch Потребен е компресор Лесно одржување и ракување Технички податоци:Еднофазен,220 V,50/Само 60 HzМаксимална должина:9мБрзина на хранење(нормално):18 м/минутиТековно:Еднофазен за напон 220v,50/60 HzДовод на воздух:5 кг/цм&суп2;Затемнето.на машина:95*68*59 смПакување:Со случајот Вуденд