Вертикална машина за правење слепи

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Вертикална машина за правење слепи in Taiwan. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашиот асортиман на производи е во голема побарувачка на домашните пазари, бидејќи на своите супериорен квалитет и оптимални перформанси. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Со силна тимска работа и професионализам, ние ветуваме ние секогаш ќе се обидеме нашите најдобри да обезбеди брза услуга и да одговарате вашето пребарување / различните барања побрзо. Ве молиме контактирајте не за повеќе детали во врска со нашите

Вертикална машина за правење слепи

ОЕМ и ODM наредби се исто така добредојдени.
  • Вертикална машина за правење слепи - 5-4
Вертикална машина за правење слепи
модел - 5-4
Вертикална машина за правење слепи
Карактеристики
  • Исечете,удар,браздата 89 мм/Вертикална лопатка од 127 мм во еден циклус
  • Компактен дизајн
  • Лесно поставување на должината на лопатката
  • Лесна промена од 89mm на 127mm ширина со едноставно прилагодување
  • Опционално сечење Swatch
  • Потребен е компресор
  • Лесно одржување и ракување

Технички податоци:Еднофазен,220 V,50/Само 60 Hz
Максимална должина:9м
Брзина на хранење(нормално):18 м/минути
Тековно:Еднофазен за напон 220v,50/60 Hz
Довод на воздух:5 кг/цм&суп2;
Затемнето.на машина:95*68*59 см
Пакување:Со случајот Вуденд
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикална машина за правење слепи, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикална машина за правење слепи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Систем со вертикална слепа стапчеВовед:За безбедност на децата,САД&Канадската влада побара безжични ролетни за сите синџири продавници,мислиме дека можеби ќе ги заинтересирате.Сега вертикалните ролетни, исто така, можат да направат систем со стапчиња наместо контрола на синџиротИстата вертикална шина,Висок профил&засилувач;Низок профил,само сменете ја контролата на стапчето неколку делови.Стапчето,има ПВЦ навалено стапче и стапче од фибер стакло,различен материјал. Должината на стапчето:30см,45 см,60см,75 см,Достапна е 90 см која било должинаАко ви треба, купете вертикална ролетна, но без синџир или жици за безбедност на децата,секако,можете да изберете Моторизирана вертикална ролетна за контрола.Нема потреба да менувате премногу делови со контрола на синџирот, ниту да плаќате високи за моторизирани ролетни;системот со стапчиња е подобар избор за вас. Добредојдовте, посетете ја нашата веб-локација и контактирајте со нас за да ги погледнеме сите видови слики на делови за вертикални слепи за да ви помогнеме да разберете повеќе.Тогаш можеме да ви понудиме најдобар квалитет и подобра цена според вашето количество и правилно барање на артикли!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикална машина за правење слепи, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикална машина за правење слепи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вертикална слепа решетка Вовед:Постојат многу ткаенини за вертикални ролетни што можеме да ги набавиме, како што се ткаенините со печатење,обични ткаени ткаенини,затемнување на вертикалните слепи ткаенини,и УВ сончање вертикални слепи ткаенини…итн.Ширина:89 мм,100 мм,127 ммЗабелешка: Ткаенина за сончање:Тоа’Достапно е и за ролетни и вертикални ролетни,можете да купите за два вида ролетни.И тие се направени од полиестерско предиво и фиберглас предиво,Предивото од фиберглас е оган-ретардант. Ние сме во можност да снабдуваме од Кина и Тајван,според вашите обрасци и квантитетска побарувачка. Добредојдовте за вашето барање да го понуди она што ви треба правилно.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вертикална машина за правење слепи, треба да знаете за највисок квалитет на Вертикална машина за правење слепи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вертикални слепи деловиВовед:Доставуваме секакви делови за вертикални ролетни,како што е Висок профил,Системи со низок профил,28 мм*28 мм(квадратен тип),Систем со стапче без синџир или кабел за безбедност на децата, како и заоблен тип…итн. Вклучи:Носач&разделник составен во ред,Стипса.Главна шина,Пластична контролна единица,носач за метални или пластични разделувачи,носач 2 начини,3 начини,4 начини,пластични дистанци метални разделувачи,поддршка на вратило со двојна големина магнетна,стандарден сет на погонски погон,Универзален погон на кабел,Стипса.Навалите прачка,Цевка за растојание,стоп прстен,Тежина на PS кабел со метална плоча внатре,Тежина на ABS кабел со метална плоча внатре,пластичен топчест ланец метален синџир,нерѓосувачки синџир,монтажни загради,поврзувачки синџир,закачалка за перки,Тежина на дното од ПВЦ,Тежина на метално дно,повлечете жици,Метална штипка за таванот.