Ролери без синџир

Како професионален Ролери без синџир производителот, снабдувачот, со фабрика во Taiwan, Ние снабдување извонреден Ролери без синџир за нашите клиенти. Нашите високо квалитетни и сигурни производи беа во согласност со меѓународните стандарди. Ако се заинтересирани, ве молиме контактирајте не за повеќе информации.
Нашите

Ролери без синџир

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
  • Ролери без синџир - 1-3
Ролери без синџир
модел - 1-3
Без ролетни со синџир

ТИП:Пролет&Комплет сопирачки за ролетни
Ликови:Младите родители сега се зависни од својот мобилен телефон.Децата може да ги затвораат ролетните и да ги врзуваат со ланец.Тоа’и зошто,пружината ролетни ролетни кои нема синџир за да се избегне Детето опасно.

На типот пружина му е потребна пружина со добар квалитет и тестирајте ги поврзаните вртења на соодветни различни ткаенини со валјак и различна големина на ролетни.Без разлика на голема или мала големина,можеме да предложиме кој е подобар дијаметар и дебелина на пружината.Лесно се влече нагоре и надолу.Сега од САД и Канада се прашуваат сите ролетни треба безжичен,мислиме дека и другата област треба.
Соодветна дијагонала од стипса цевка.:32 мм Д. &засилувач;38 мм Д.

Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Без кабел,Контрола на стапче Ролетни за ролетни за да одговараат на барањата за безбедност на децата.
Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
1-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
Купете го најдобриот водич на Ролери без синџир ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ролери без синџир производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Делови за ролери Тип:Делови за ролетни со добар квалитетТип Европа,Популарен тип во Австралија,Тип на пролет(Без синџир),Зебра слепа,Тројна сенка ДИА.:28 мм,32 мм,38 мм,45 ммМАТЕРИЈАЛ:ПП,ПОМ,ABS,Метал,стипса(цевка),Нерѓосувачки(синџир) Доставуваме различни видови компоненти на ролетни и оние типови погодни и познати во светот,како што се познати во Европа,Блискиот исток Азија,САД,Канада,Површина на Јужна Америка,и Јужна Африка...итн.Сите поврзани компоненти на ролетни,Стипса.Цевка и долна шина за Ролери,Ролетни зебра,Тројна сенка(Ден и ноќ),внатре или надвор Инсталациони држачи,Ланец од пластика и метал,крајна капа,како и Ткаенини за ролери,Ткаенини за зебра,Ткаенини за сончање,Затемнете ги ткаенините за да одговараат на сите светски клиенти’побарувачката. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Без кабел,Контрола на стапче Ролетни за ролетни за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
Купете го најдобриот водич на Ролери без синџир ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ролери без синџир производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Фасција на делови за ролери Тип:3”квадратна стипса шина,4”квадратна стипса шина,и стипса шина од крива тип со квадратна монтажна заграда.Материјал:Стипса,Метал,Најлон,ПластикаЗа украсување на цела куќа и сокривање на механизам или делови за ролери,тоа’е популарен во САД,област Канада. Боја:Бело,Црното,Сребрена(минималната количина ограничена),Браун(минималната количина ограничена)Донесете го вашиот примерок во боја, дозволете ни да го направиме,која било боја е достапна. Сите поврзани компоненти на ролетни,Стипса.Цевка и долна шина за Ролери,Ролетни зебра,Тројна сенка(Ден и ноќ),внатре или надвор Инсталациони држачи,Ланец од пластика и метал,крајна капа,како и Ткаенини за ролери,Ткаенини за зебра,Ткаенини за сончање,Затемнете ги ткаенините за да одговараат на сите светски клиенти’побарувачката. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Без кабел,Контрола на стапче Ролетна за ролери за да одговара на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
Купете го најдобриот водич на Ролери без синџир ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ролери без синџир производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
1-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ткаенини за ролериСпецификација:Ткаенини за ролетни со добар квалитетТип: Затемнување на ткаенината:Соба затемнување и УВ отпор,многу бои достапни за избор.Исто така, огноотпорен ако ви треба. Ткаенина за слепи зебра,Тројна сенка:Ние можеме да снабдуваме од Кина и Кореја и за ткаенините.За компонентите на зебра слеп и Triple сенка,исто како и нашите делови за ролетни, само сменете ја шината на дното на ролери. Ткаенина за сончање за ролери и ролетни за сончање Zebra.Полиестер или фиберглас сите ние можеме да ги набавиме.Отвореноста на Ткаенината за ролери за сончање,вклучи 0.3%,1%,3%,5%,10% …итн. Стандардни ролери ткаенини:Обичен или печатен и многу бои и дезени. Ние доставуваме различни видови компоненти и ткаенини за ролетни за нашите клиенти ширум светот, вклучително и Европа,Блискиот исток Азија,САД,Канада,Површина на Јужна Америка,Јужна Африка...итн.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!