Венецијански ролетни од вистинско дрво

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е производителот, снабдувачот и извозник на Венецијански ролетни од вистинско дрво, Фабрика се наоѓа во Taiwan. со неколку години искуство, ние сме специјализирани за производство за него, Имајќи нашата сопствена фабрика, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена и со добар квалитет. голема цел е добредојдена. Ако ви требаат повеќе информации за нас, Ве молиме слободно да не контактирате, ќе ни биде мило да разговараат со вас во детали.
Ние сме pround дека нашата

Венецијански ролетни од вистинско дрво

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Венецијански ролетни од вистинско дрво - 2-1
Венецијански ролетни од вистинско дрво
модел - 2-1
Подготвени-Изработено финиш дрво(Вистинско дрво)Венецијански ролетни

МАТЕРИЈАЛ:Вистински дрвени летви,Вистинско Вуд Валанс,Вистинско Дрвено шина,Пластика,Метал,Полиестер,ПП,ПОМ
Дрвена граѓа:Кинеско бело дрво,Бас дрво,Африка Вуд
ГОЛЕМИНА:100 см*150 см,120 см*150 см,150 см*150 см,180 см*150 см
Секоја големина е достапна;ве молиме известете ни за вашите големини на побарувачката.
Големина на летви:50 мм*2.8 мм,25 мм*2.5 мм
Пакување:Кутија за хартија/секој компјутер,ПВЦ ИЛИ ПП Clear Box секој компјутер
Слеп тип:Стандарден Систем за низа скалила,Систем за лента со широк скалила,Тип на кабел,Тип на контрола на стапче
Боја:Пекан,Јавор,Орев,Бело,Печатење на жито од дрво,Цреша,Природно,Un-боја
Мини Кју’ty:По големина потребни се 120 парчиња нагоре,вкупниот број треба да достигне цели 20’контејнер најмалку Боја ограничена 4 бои по нарачка.

Доставуваме многу бои на венецијански ролетни од вистинско дрво, како и 25мм&50мм 2 ширини, исто така, различен вид на дрва за да одговараат на клиентот’квалитетот,цена различна побарувачка.Добредојдовте на вашата понатамошна истрага,со задоволство ќе ја понудиме најдобрата понуда и услуги!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Венецијански ролетни од вистинско дрво, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дрво(Вистинско дрво)Венецијански летви Дрвена граѓа:Кинеско бело дрво,Бас дрво,Африка Вуд за погодна различна област,бои со различни бои;ние снабдуваме неколку видови на дрво дрво флексибилни.Големина на летви:50 мм*.8мм за венецијански ролетни од дрво од 50мм,25 мм*2.5mm за 25mm дрво венецијански ролетниДолжина:3 стапки(0.9м)-8 стапки(2.4м)Боја:Пекан,Јавор,Орев,Бело,Печатење на жито од дрво,Цреша,Природно,Un-боја,можеме да насликаме која било боја според клиентите’побарувачката.Мини Кју’TY:За заштита на летви,полна количина на контејнер е подобра.I Ако е помала количина на полн сад,можеби ќе треба да наплатиме дополнителни трошоци за покривање на трошоците за ракување со терминалите.Забелешка:Не само 25 мм&Дрвени летви од 50 мм,Достапни се и дрвена шина и дрвена шина. Доставуваме многу бои на венецијански ролетни од вистинско дрво, како и 25мм&засилувач;50мм 2 ширини, исто така, различен вид на дрва за да одговараат на клиентот’квалитетот,цена различна побарувачка.Добредојдовте на вашата понатамошна истрага,со задоволство ќе ја понудиме најдобрата понуда и услуги!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Венецијански ролетни од вистинско дрво, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дрво(Вистинско дрво)Компонентни делови за венецијански ролетни Материјал:Освен ребра од вистинско дрво,Валанс,Долна шина.Целиот друг хардвер,компоненти материјали вклучуваат пластика,Метал,Полиестер,ПП,ПОМ,и стипса.Тип:25 мм,50 мм*Низок профил,50 мм*Висок профилВклучи:Пластичен барабан со широка лента,Поддршка за тапани за жици,Пластичен барабан со жици,Метален барабан со жици,Тапан од пластична лента,6.Метална шипка од 3 мм,Метална шипка од 6 мм,5.Метална шипка од 6 мм,Зацврстувач на крајот,Пластична завршна капа,Стандардна низа за скалила,Лента со широка скала,Заклучување со вртлив кабел,Метална брава со боја Универзална брава со кабел,Навалување на кабелот,Хекс.Метална прачка,Квадратна метална прачка,Пластичен блок за растојание,Метален еквилајзер,Инсталациони држачиБезбедносен клин,Ремни вклучуваат 25 мм&Делови за венецијански ролетни од цело дрво од 50мм Ако сакате повеќе ставки или видете слики за секој дел,добредојде, контактирајте со нас за да ви го испратиме целосниот каталог за ваша референца.Висококвалитетни производи направени од Тајван,ние продаваме во светските земји повеќе од 40 земји и повеќе од 30 години.Ние сме исто така направени модул за клиент,ако им требаат свои посебни делови.Високо технички и најдобар квалитет што го снабдуваме!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Венецијански ролетни од вистинско дрво, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дрвени ролетни Материјал:Бамбус кибрит,Бамбус летви,Дрвени кибрит,Дрвени летви,ПолиестерСлеп тип:Тип на навивам и тип на римско превиткувањеГолемина:По ролна 2.4м(8 стапки)В.*18 стапки(5.5м)Должина ЗАБЕЛЕШКА 1:Можеме да доставуваме ролни стоки по ролна, како и сродни хардверски додатоци, како што е заклучување со вртлив кабел со месинг ролна,Вртете се со пластична ролна,Метални држачи од типот L,Пластичен клин,Метален еквилајзер,Метални прстени,Кабли…итн.Доколку е потребно комплетно навивам ролетни,ве молиме известете не.ЗАБЕЛЕШКА 2:Добредојдовте клиент’шеми за дизајн и примерок во боја за да ги произведуваме соодветно.ЗАБЕЛЕШКА 3:Поради тоа што припаѓа на природни производи и не е баш лесно да се добие сега,датумот на испорака треба да биде 2-3 месеци според различни модели. MOQ:По ролна по боја/10 ролни најмалку или целосно оптоварување на контејнерот Q’TY