Моторизирани ролетни

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Моторизирани ролетни, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Моторизирани ролетни

. Ние, исто така, се грижиме за нашата широка база на клиенти нудиме нашата палета во прилагодено форма, придржувајќи се на барања и спецификации на нашите клиенти.
 • Моторизирани ролетни - 3-1
Моторизирани ролетни
модел - 3-1
Моторизирани ролетни
 1. DC мотор со низок напон и ниска потрошувачка на енергија за да биде безбеден и енергетски-зачувува
 2. Прецизно електронско позиционирање за да ја поставите висината по ваша волја,Тоа’удобен и сигурен
 3. Мулти-операциите на прозорците можат да бидат прецизно и рамномерно поставени
 4. Стартувајте и затворете со елегантно темпо
 5. Анти-заштита од заплеткување која е паметна и безбедна
 6. Низок шум со високо прецизен пренос,тоа’е тивок и сигурен
 7. Цврст и издржлив бидејќи тестот за постојано работење за доверливост беше спроведен 60,000 пати
 8. Доби CE,FCC,и NCC сертификати во повеќе нации.Квалитетот е сигурен
 9. Може да се примени со различни системи за контрола.Тоа’е компатибилен со комплетот APPLE Home и GOOGLE Home системот кој поседува висока компатибилност и можност за проширување.
 10. Дополнителни типови кои користат тубуларни мотори.Моторизирани зебра нијанси&Моторизирани проѕирни хоризонтални ролетни.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Моторизирани ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Моторизирани ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Моторизирани вертикални ролетни DC мотор со низок напон и ниска потрошувачка на енергија за да биде безбеден и енергетски-зачувува Низок шум со високо прецизен пренос,тоа’е тивок и сигурен При вклучување или исклучување на прекинувачот,летвите автоматски ќе се прилагодат на насоката нормална на патеката пред движењето за да се избегне заплеткување Моторот и контролорот се инсталирани во внатрешноста на патеката што го прави естетски. Нејзините усвојува завртка прачка пренос, така што тоа’Еластичноста може да трае вечно Заштитниот уред со двојна безбедност за откривање на тековното преоптоварување и вкупното време на движење може автоматски да го запре движењето кога тоа’s во положбата и поставката за движење не е потребна Два начини(еден правец/централно)за отворање или затворање на летвите Доби CE,FCC,и NCC сертификати во повеќе нации.Квалитетот е сигурен Може да се примени со различни системи за контрола.Тоа’е компатибилен со GOOGLE Home системот кој поседува висока компатибилност и можност за проширување.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Моторизирани ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Моторизирани ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Моторизирани проѕирни хоризонтални ролетни DC мотор со низок напон и ниска потрошувачка на енергија за да биде безбеден и енергетски-зачувува Низок шум со високо прецизен пренос,тоа’е тивок и сигурен Еден допир за автоматски.Филтрирајте ја сончевата светлина.Тој е паметен и удобен. Паметен дизајн за филтрирање на светлина за меко и прецизно филтрирање на светлината. Прецизно електронско позиционирање за да ја поставите висината по ваша волја.Тоа е удобен и сигурен. Стартувајте и затворете со елегантно темпо. Анти-заштита од заплеткување која е паметна и безбедна. Цврст и излечив бидејќи тестот за доверливост на континуирано работење беше спроведен 60,000 мелодии. Доби CE,FCC,и NCC сертификати во повеќе нации.Квалитетот е сигурен. Може да се примени со различни системи за контрола.Тоа’е компатибилен со GOOGLE Home системот кој поседува висока компатибилност и можност за проширување.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Моторизирани ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Моторизирани ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Моторизирани завеси појас возење Специјален менувач со еластичен слободен ремен со добра издржливост. Брзо,тивко и може да се префрли на рачна работа при прекини на струја Доколку е попречено,специјалниот дизајн за заштита е во состојба веднаш да го запре моторот за да обезбеди безбедност. Патентирана спојка без напојување со висока ефикасност на менувачот. Два начини(еден правец/централно)да ја отвори или затвори завесата,со дополнителна-долга патека која може да се транспортира во два одделни делови. Отпорни и издржливи, бидејќи тестот за доверливост на континуирано работење беше спроведен 50,000 мелодии. Доби CE,FCC,и NCC сертификати во повеќе нации.Квалитетот е сигурен. Може да се примени со различни системи за контрола.Тоа’е компатибилен со GOOGLE Home системот и комплетот Apple Home кој поседува висока компатибилност и можност за проширување.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Моторизирани ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Моторизирани ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Моторизирани зебра ролетни Еден допир за автоматски.Филтрирајте ја сончевата светлина.Тој е паметен и удобен. Паметен дизајн за филтрирање на светлина за меко и прецизно филтрирање на светлината. DC мотор со низок напон и ниска потрошувачка на енергија за да биде безбеден и енергетски-зачувува Прецизно електронско позиционирање за да ја поставите висината по ваша волја.Тоа е удобен и сигурен. Стартувајте и затворете со елегантно темпо. Анти-заштита од заплеткување која е паметна и безбедна Низок шум со високо прецизен пренос,тоа’е тивок и сигурен. Цврст и излечив бидејќи тестот за доверливост на континуирано работење беше спроведен 60,000 мелодии. Доби CE,FCC,и NCC сертификати во повеќе нации.Квалитетот е сигурен. Може да се примени со различни системи за контрола.Тоа’е компатибилен со комплетот Apple Home и системот GOOGLE Home кој поседува висока компатибилност и можност за проширување.