HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на Прилагодени ролетни, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

Прилагодени ролетни

HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодени ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дрвени столбови за завеси Материјал:Природно дрвоТип:Систем за столбови од дрвена завесаВклучи:Дрвен столб,Дрвен држач,Дрвени прстени,Вуд ФиниалДија.на Дрвен столб:Дијаметар 25 мм.,Дијаметар 28 мм.,Дијаметар 35 мм.за друг дијаметар,ве молиме контактирајте со нас.Должина:1.2м,1.5м,1.8м,2.1м,2.4мПо пакување: 1.2м:дрвен столб 1.2 m L*1 ЕЕЗ+Дрвен држач*2 ЕЕЗ+Дрвена завршница*2 парчиња+Дрвени прстени*12 ЕЕЗ 1.5м:дрвен столб 1.5 m L*1 ЕЕЗ+Дрвен држач*2 ЕЕЗ+Дрвена завршница*2 парчиња+Дрвени прстени*16 ЕЕЗ 1.8м:дрвен столб 1.8 m L*1 ЕЕЗ+Дрвен држач*2 ЕЕЗ+Дрвена завршница*2 парчиња+Дрвени прстени*18 парчиња 2.1м:дрвен столб 2.1 m L*1 ЕЕЗ+Дрвен држач*3 ЕЕЗ+Дрвена завршница*2 парчиња+Дрвени прстени*22 ЕЕЗ 2.4м:дрвен столб 1.2 m L*2 парчиња(поврзете) +Дрвен држач*3 ЕЕЗ+Дрвена завршница*2 парчиња+Дрвени прстени*24 ЕЕЗ Другата должина е достапна,ве молиме известете ни го вашето барање. БОЈА:Природна боја на дрво,Пекан боја,Боја на орев,Црвена боја на дрво,бела боја,Црна боја,Сива боја,Сина сива бојаМожеме да направиме според вашите барања за боја,само испратете ги вашите примероци во боја, дозволете ни да ги направиме соодветно.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодени ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-2,APDX-888
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за правење ролери Карактеристики:Цврст секач под притисок од ГерманијаИнтегриран ултразвучен секач со едноставна процедура за префрлување, (Француско производство)Квалитети на сечење Crisp EdgeЗапечатување на рабовите преку ултразвучно сечењеБесплатни тркалачки ролери за напојувањеПневматски шипки за стегачРачен лизгачки затворач со целосна ширина со линијарПрилагодливи стапала за израмнувањеПотребно е минимално одржување Спецификации:Капацитети за сечење:3.2м(В)*4 м(Должина на масата)Максимална брзина на сечење 0.7м/сек за намалување на притисокот 0.3м/сек за ултразвук 6~8 кг/цм&суп2;компресиран воздух Висококвалитетна ламинирана таблаПотребно е снабдување со воздух и електрична енергија
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодени ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Безжичен ролетни Безжичен ролетни Автоматски-слепи за собирањеОвој систем е безжичен и лесен за составување.Тоа’Работа со стипса од 36 мм.Цевка(внатрешен дијаметар-36 мм,надворешен дијаметар-38 мм)и оваа големина на цевка е вообичаена на пазарите во САД,исто така и некои канадски маркетинг.Те молам забележи,Автоматскиот-ролери ролери со ролери кои работат Witham Alum.Цевка(внатре дија.38 мм,надвор дија.40 мм)е во изградба и ќе информира кога ќе биде’на располагање. Овој безжичен автомат-rollup blind е тежок-дежурен систем и достапен за ролетни со голема големина, исто така достапен за клиенти со големина и М-Т-М големина.Овој систем го помина SGS кој е усогласен со регулативата на Канада и САД. Овој безжичен автомат-ролетни за ролетни се достапни за составување со ткаенина за сончање,Зебра ткаенина и Тројна нијанса.Ако ви треба ткаенина за сончање со полиестерско предиво или предиво од фиберглас,ве молиме слободно советувајте.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Прилагодени ролетни, треба да знаете за највисок квалитет на Прилагодени ролетни производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Подготвени-Венецијански ролетни направени од FAUX дрво Материјал:ПВЦ пена,ПВЦ вештачко дрво(летви),Пластика,Метал,ПолиестерГолемина:100 см*150 см,120 см*150 см,150 см*150 см,180 см*150 смНие можеме да направиме која било големина според клиентот’побарувачката.Големина на летви:50 мм*2.8 ммПакување:Кутија за хартија/компјутер,ПВЦ или ПП чиста кутија/компјутерСлеп тип:Стандарден Систем за низа скалила,Систем за лента со широк скалила,Тип на кабел,Тип на контрола на стапче,Безжичен типБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело…итн.Мини Кју’TY:По големина потребни се 120 парчиња нагоре,вкупниот број треба да достигне цели 20’контејнер најмалку Боја ограничена 4 бои по нарачка. HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци,ги снабдуваме сите видови венецијански ролетни,Вертикални ролетни,Ролетни за ролетни,Римски ролетни,Декоративни прачки за метални завеси,Шини за завеси.Не снабдувајте од Тајван, но исто така можеме да се поврземе со Кина,Виетнам да снабдува различни производи за да одговараат на клиентите’квалитетот,услов за цена. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Ролетни од вештачко дрво без кабел за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашата понатамошна истрага!!
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

Прилагодени ролетни

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.
Треба да знаете заПрилагодени ролетни .
Ние сме најголемиПрилагодени ролетни фабрика за производители која обезбедува секаков вид на ролетни за прозорци и машински производи. Избор на сопствени третмани на прозорци направени според вашите точни спецификации за совршено вклопување во вашиот дом, вклучувајќи Ролетни за ролетни , Дрвени венецијански ролетни , Моторизирани ролетни , ролетни од Ролетни од вештачко дрво , Вертикални ролетни делови , Безжични ролетни од 2 инчи , Машина за правење ролетни , Римска патека за слепи за ролетни и ПВЦ машина за истиснување . Доколку сакате да додадете природен елемент во вашата соба, дрвените ролетни се атрактивен избор. Меѓутоа, ако живеете во влажна средина, ролетните од вештачко дрво се вистинскиот начин, бидејќи ја имаат убавината на дрвото, но нема да се искриват од влага.

Прилагодени ролетни се истакната фокусна точка во просторијата, а нијансите на прозорците треба да бидат и функционални и декоративни. Ролетните за прозорци обезбедуваат чист, модерен изглед кој комбинира елеганција и економичност на просторот. Со повеќе од 36 години практично искуство во изработка на ролетни и ролетни за прозорци, HV APOLLO ја совлада уметноста на создавање практични и естетски ролетни со користење на долготрајни квалитетни материјали. Нашите буџетски ролетни ви овозможуваат големи заштеди! Ние ви помагаме да откриете која сенка или ролетна е соодветна за вас, добредојдовте да не контактирате .