Вештачко дрво Валанса

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е технички Вештачко дрво Валанса производителот, набавувачот и извозник на клиенти во Taiwan. Нашите секојдневни цените се пониски и нашиот производ селекција е многу поголем од трговците на мало или на големо снабдување компании во вашата област. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Вештачко дрво Валанса

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Вештачко дрво Валанса - 4-3
Вештачко дрво Валанса
модел - 4-3
Вештачко дрво Слепи долни шини&Валанс

Материјал:ПВЦ пена,ПВЦ вештачко дрво
Вид на ПВЦ вештачко дрво долни шини:Тип на трапез,Тип на шуплива и цврста скала
Вид на ПВЦ вештачко дрво Валанса:Стандардна една ширина 63мм и тип на круна ширина 86мм
Должина на секоја:9 стапки(2.7м)/компјутер
Боја и жито:Релјефно,Боја за печатење,Дрво жито,Бело,Сиво,Беж,Слоновата коска…итн.
Можеме да направиме која било боја,Ве молиме испратете ни го вашиот примерок во боја за да го направиме соодветно.
СТАВКИ БР. :HD24-1F,HD24-2F,HD30-1F,HD30-2F
ПАКУВАЊЕ:20 парчиња/карон
ЗАБЕЛЕШКА:Долната шина и вентилот мора да се комбинираат со летви од вештачко дрво или други слепи компоненти како што е челична шина за глава,Заклучување на кабелот,Контролен механизам…брод заедно во контејнер за да се заштити стоката да не се оштети или свиткува.Висок квалитет за ПВЦ вештачки ролетни.

HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци!!Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вештачко дрво Валанса, треба да знаете за највисок квалитет на Вештачко дрво Валанса производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Подготвени-Венецијански ролетни направени од FAUX дрво Материјал:ПВЦ пена,ПВЦ вештачко дрво(летви),Пластика,Метал,ПолиестерГолемина:100 см*150 см,120 см*150 см,150 см*150 см,180 см*150 смНие можеме да направиме која било големина според клиентот’побарувачката.Големина на летви:50 мм*2.8 ммПакување:Кутија за хартија/компјутер,ПВЦ или ПП чиста кутија/компјутерСлеп тип:Стандарден Систем за низа скалила,Систем за лента со широк скалила,Тип на кабел,Тип на контрола на стапче,Безжичен типБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело…итн.Мини Кју’TY:По големина потребни се 120 парчиња нагоре,вкупниот број треба да достигне цели 20’контејнер најмалку Боја ограничена 4 бои по нарачка. HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци,ги снабдуваме сите видови венецијански ролетни,Вертикални ролетни,Ролетни за ролетни,Римски ролетни,Декоративни прачки за метални завеси,Шини за завеси.Не снабдувајте од Тајван, но исто така можеме да се поврземе со Кина,Виетнам да снабдува различни производи за да одговараат на клиентите’квалитетот,услов за цена. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Ролетни од вештачко дрво без кабел за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашата понатамошна истрага!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вештачко дрво Валанса, треба да знаете за највисок квалитет на Вештачко дрво Валанса производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПВЦ летви од вештачко дрво(Решетки) Материјал:ПВЦ пенаГолемина:50 мм*2.8 мм,35 мм*2.5 ммДолжина:9 стапки(2.7м)/компјутерСпец:За да одговараат на различни временски услови за да се избегне свиткување или избледување по долго време силно сонце,како што е Австралија,Јужна Африка.Ние правиме Стандард и УВ 500 часа и УВ 300 часа’s летви и тестирани со SGS сертификат.Тоа’Многу е увоз за одржување на животот на ПВЦ вештачките летви.Можеме да направиме различна понуда според вашето различно барање.Нашите производи се погодни за целиот светски маркетинг.Тоа’е слично како вистинско дрво,но дон’грижете се за влагата и цената пониска од вистинското дрво.Пакување:150 или 200 парчиња/цртанБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело,слонова коска,Беж,Браун,Сиво,Црна боја...итн.Секоја боја е достапна,добредојде испратете ни го вашиот примерок во боја за да го направиме соодветно.Мини Кју’TY:За да се биде полн контејнер, подобро е да се заштитат летвите да се избегне оштетување и свиткувањеЗа комбинирање со други сродни компоненти на ролетни,Дно од вештачко дрво,Валанс,заедно е достапно.Ограничена боја 4-6 бои по нарачка.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Вештачко дрво Валанса, треба да знаете за највисок квалитет на Вештачко дрво Валанса производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компонентни делови за ролетни од вештачко дрво Материјал:ПВЦ пена,PCV вештачко дрво(летви),Пластика,Метал,Полиестер,ПП помпаВклучени се сите поврзани делови за венецијански ролетни од вештачко дрво:Пластичен барабан со широка лента,Поддршка за тапани за жици,Пластичен барабан со жици,Метален барабан со жици,Тапан од пластична лента,6.Метална шипка од 3 мм,Метална шипка од 6 мм,5.Метална шипка од 6 мм,Зацврстувач на крајот,Пластична завршна капа,Стандардна низа за скалила,Лента со широка скала,Заклучување со вртлив кабел,Метална брава за кабли универзален тип Заклучување со кабли,Навалување на кабелот,Хекс.Метална прачка,Квадратна метална прачка,Пластичен блок за растојание,Метален еквилајзер,Загради за инсталација,Безбедносен клин,Ремна. ,Вклучете 25 мм&Делови за венецијански ролетни од цело вештачко дрво од 50 мм.Пакување:ЦртанНизок профил и висок профил за венецијански ролетни од вештачко дрво и дрво од 50 mm HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци;ние ги снабдуваме сите видови’венецијански ролетни,вертикални ролетни,ролетни,римски ролетни,метални завесни украсни прачки,шини за завеси.Не снабдувајте од Тајван, но исто така можеме да се поврземе со Кина,Виетнам да снабдува различни производи за да одговараат на клиентите’квалитетот,услов за цена. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Ролетни од вештачко дрво без кабел за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!