Делови за ролетни од вештачко дрво

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Делови за ролетни од вештачко дрво in Taiwan кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Овие производи се особено познати по повеќе функционална живот, издржливост и безбедно користење. Покрај тоа, ние исто така нудиме овие производи во различни форми, дезени и големини. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Ние сме добро познати за да биде технологија базирана компанија во индустријата за производство на голем избор на

Делови за ролетни од вештачко дрво

, Имаме освоено пофалби од потрошувачите, ако имате било истрага или дополнителни прашања ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
  • Делови за ролетни од вештачко дрво - 4-4
Делови за ролетни од вештачко дрво
модел - 4-4
Компонентни делови за ролетни од вештачко дрво

Материјал:ПВЦ пена,PCV вештачко дрво(летви),Пластика,Метал,Полиестер,ПП помпа
Вклучени се сите поврзани делови за венецијански ролетни од вештачко дрво:Пластичен барабан со широка лента,Поддршка за тапани за жици,Пластичен барабан со жици,Метален барабан со жици,Тапан од пластична лента,6.Метална шипка од 3 мм,Метална шипка од 6 мм,5.Метална шипка од 6 мм,Зацврстувач на крајот,Пластична завршна капа,Стандардна низа за скалила,Лента со широка скала,Заклучување со вртлив кабел,Метална брава за кабли универзален тип Заклучување со кабли,Навалување на кабелот,Хекс.Метална прачка,Квадратна метална прачка,Пластичен блок за растојание,Метален еквилајзер,Загради за инсталација,Безбедносен клин,Ремна. ,Вклучете 25 мм&Делови за венецијански ролетни од цело вештачко дрво од 50 мм.
Пакување:Цртан
Низок профил и висок профил за венецијански ролетни од вештачко дрво и дрво од 50 mm

HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци;ние ги снабдуваме сите видови’венецијански ролетни,вертикални ролетни,ролетни,римски ролетни,метални завесни украсни прачки,шини за завеси.
Не снабдувајте од Тајван, но исто така можеме да се поврземе со Кина,Виетнам да снабдува различни производи за да одговараат на клиентите’квалитетот,услов за цена.

Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Ролетни од вештачко дрво без кабел за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
4-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за ролетни од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за ролетни од вештачко дрво производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
4-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Подготвени-Венецијански ролетни направени од FAUX дрво Материјал:ПВЦ пена,ПВЦ вештачко дрво(летви),Пластика,Метал,ПолиестерГолемина:100 см*150 см,120 см*150 см,150 см*150 см,180 см*150 смНие можеме да направиме која било големина според клиентот’побарувачката.Големина на летви:50 мм*2.8 ммПакување:Кутија за хартија/компјутер,ПВЦ или ПП чиста кутија/компјутерСлеп тип:Стандарден Систем за низа скалила,Систем за лента со широк скалила,Тип на кабел,Тип на контрола на стапче,Безжичен типБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело…итн.Мини Кју’TY:По големина потребни се 120 парчиња нагоре,вкупниот број треба да достигне цели 20’контејнер најмалку Боја ограничена 4 бои по нарачка. HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци,ги снабдуваме сите видови венецијански ролетни,Вертикални ролетни,Ролетни за ролетни,Римски ролетни,Декоративни прачки за метални завеси,Шини за завеси.Не снабдувајте од Тајван, но исто така можеме да се поврземе со Кина,Виетнам да снабдува различни производи за да одговараат на клиентите’квалитетот,услов за цена. Ние, исто така, можеме да снабдуваме безжичен,Ролетни од вештачко дрво без кабел за да одговараат на барањата за безбедност на децата.Добредојдовте на вашата понатамошна истрага!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за ролетни од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за ролетни од вештачко дрво производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
4-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ПВЦ летви од вештачко дрво(Решетки) Материјал:ПВЦ пенаГолемина:50 мм*2.8 мм,35 мм*2.5 ммДолжина:9 стапки(2.7м)/компјутерСпец:За да одговараат на различни временски услови за да се избегне свиткување или избледување по долго време силно сонце,како што е Австралија,Јужна Африка.Ние правиме Стандард и УВ 500 часа и УВ 300 часа’s летви и тестирани со SGS сертификат.Тоа’Многу е увоз за одржување на животот на ПВЦ вештачките летви.Можеме да направиме различна понуда според вашето различно барање.Нашите производи се погодни за целиот светски маркетинг.Тоа’е слично како вистинско дрво,но дон’грижете се за влагата и цената пониска од вистинското дрво.Пакување:150 или 200 парчиња/цртанБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело,слонова коска,Беж,Браун,Сиво,Црна боја...итн.Секоја боја е достапна,добредојде испратете ни го вашиот примерок во боја за да го направиме соодветно.Мини Кју’TY:За да се биде полн контејнер, подобро е да се заштитат летвите да се избегне оштетување и свиткувањеЗа комбинирање со други сродни компоненти на ролетни,Дно од вештачко дрво,Валанс,заедно е достапно.Ограничена боја 4-6 бои по нарачка.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Делови за ролетни од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Делови за ролетни од вештачко дрво производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
4-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Вештачко дрво Слепи долни шини&Валанс Материјал:ПВЦ пена,ПВЦ вештачко дрвоВид на ПВЦ вештачко дрво долни шини:Тип на трапез,Тип на шуплива и цврста скалаВид на ПВЦ вештачко дрво Валанса:Стандардна една ширина 63мм и тип на круна ширина 86ммДолжина на секоја:9 стапки(2.7м)/компјутерБоја и жито:Релјефно,Боја за печатење,Дрво жито,Бело,Сиво,Беж,Слоновата коска…итн.Можеме да направиме која било боја,Ве молиме испратете ни го вашиот примерок во боја за да го направиме соодветно.СТАВКИ БР. :HD24-1F,HD24-2F,HD30-1F,HD30-2FПАКУВАЊЕ:20 парчиња/каронЗАБЕЛЕШКА:Долната шина и вентилот мора да се комбинираат со летви од вештачко дрво или други слепи компоненти како што е челична шина за глава,Заклучување на кабелот,Контролен механизам…брод заедно во контејнер за да се заштити стоката да не се оштети или свиткува.Висок квалитет за ПВЦ вештачки ролетни. HV APOLLO IND.CORP е доверлив и професионален снабдувач во бизнисот со ролетни за прозорци!!Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!!