Машина за сечење слепи од вештачко дрво

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Машина за сечење слепи од вештачко дрво. Со една фабрика во Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од страна на нашите клиенти за навремени услуги и пазарот водечки цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сакаме да имаме искрена соработка со сите пријатели, и да работат заедно за да се создаде повеќе славни утре за заеднички развој. Ние, исто така се надеваат да добијат драгоцени идеи и предлози од домашни и од странство "пријатели. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа

Машина за сечење слепи од вештачко дрво

и излегувам за убав утре заедно.
  • Машина за сечење слепи од вештачко дрво - 7-1
Машина за сечење слепи од вештачко дрво
модел - 7-1
Машина за правење ролетни од дрво

Целосно автоматска машина за правење венецијански ролетни од 50 mm
Точка број:AP803-50
Спецификација:АВТОМАТСКО ХРАНЕЊЕ
4-Калап за дупчење од 50 мм
5-прилагодлива скала станица(само низа од скали)
Максимална должина:10 FT(3 М)
Големина на удар:Дупка 4*20 мм(која било големина на располагање,ве молиме известете ни ја големината на вашата дупка)
Забелешка:Доколку е потребно провојување со ЛЕНТА ШИРОКИ СКАЛИ,можеме дополнително да понудиме станица за нишки за замена.Достапни се и Wide Ladder Tape и Ladder String

Целосно автоматска машина за правење венецијански ролетни од 25 мм
Точка број:AP803-25
Спецификација:АВТОМАТСКО ХРАНЕЊЕ
4-Калап за дупчење од 25 мм
5-прилагодлива скала станица(само низа од скали)
Максимална должина:10 FT(3 М)
Големина на удар:Дупка 3*15 мм(која било големина на располагање,ве молиме известете ни ја големината на вашата дупка)
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за сечење слепи од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за сечење слепи од вештачко дрво производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-2,APDX-888
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за правење ролери Карактеристики:Цврст секач под притисок од ГерманијаИнтегриран ултразвучен секач со едноставна процедура за префрлување, (Француско производство)Квалитети на сечење Crisp EdgeЗапечатување на рабовите преку ултразвучно сечењеБесплатни тркалачки ролери за напојувањеПневматски шипки за стегачРачен лизгачки затворач со целосна ширина со линијарПрилагодливи стапала за израмнувањеПотребно е минимално одржување Спецификации:Капацитети за сечење:3.2м(В)*4 м(Должина на масата)Максимална брзина на сечење 0.7м/сек за намалување на притисокот 0.3м/сек за ултразвук 6~8 кг/цм&суп2;компресиран воздух Висококвалитетна ламинирана таблаПотребно е снабдување со воздух и електрична енергија
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за сечење слепи од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за сечење слепи од вештачко дрво производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за формирање на ладна ролна Вовед:Основната теорија на процесот на формирање на ладна ролна е принудување на лим преку последователни пред-дизајнирани тркала со ролери под голем притисок за да обликуваат одредена форма на производ.Целосната автоматска контрола на производството лесно може да се вклучи во процесот, со што се заштедува голем дел од физичката работа.Тоа’фундаментална и практична производна техника на модерната индустрија.Со нашето долгогодишно искуство професионална експертиза и напредна технологија.Ние можеме да ја обезбедиме најдобрата машина за вашето производство.Вашето целосно задоволство е загарантирано. Апликации: Мавна табла за изградба:Покривот и фабричките страни Челик со мала тежина за градежна преградна структура,линија жлеб,транспортер Структура челична плоча:Градежни подни и тавански табли Други видови на обликуван лим:Венецијански ролетни,Врата обложена,Нерѓосувачка врата,Рамка,Рамка за прозорци и мебел…итн.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за сечење слепи од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за сечење слепи од вештачко дрво производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Слеп дигалкаКарактеристика: Прекинувач за педали за прилагодување на висината Со мерна лента поставена на вертикален столб Шест подвижна заграда на гредата Технички податоци:Висина:4мШирина:5мДржач за заграда:6 парчињаHP:200 WЗатемнето од пакувањето:516/46/72 смСЗ/GW:90/243 килограмиПакување:Спакувано со Дрвена кутијаЗАБЕЛЕШКА:За двојна слепа проверка е достапна,ве молиме известете не,ние ќе понудиме според вашите барања.Висина и ширина:Тоа’може да се промени,можеме да направиме според вашето барањеФункција:Достапни се венецијански ролетни или ролетни за проверка.Можеме да дизајнираме дигалка за да одговара на вашите барања.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Машина за сечење слепи од вештачко дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Машина за сечење слепи од вештачко дрво производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Извоз на машина за правење челични цевки Нерѓосувачки&Јаглеродни челични цевки целина-фабрика за производство на опрема Машина за правење цевки од не'рѓосувачки челикТабела за тек на производството:Исцедете ролнаНезавитканКраен лист&засилувач;табела за поврзување на серпентинаИзрамнувач-Машина за формирањеМашина за заварување со гасМашина за исправувањеОтсечена машинаТабела за исцрпени производи Машина за правење цевки од јаглероден челикГрафикон на текови:НезавитканТабела за поврзување со краен серпентинаКафез со обрач за складирање со фидер-ИзрамнувачФормирање машинаМашина за заварување со висока фреквенцијаОтсечена машинаТабела за исцрпени производи Машина за формирање на цевки со неправилна форма Машина за полирање на тркалезни цевки Правоаголна машина за полирање на цевки Исправување на челични цевки