HV APOLLO INDUSTRIES CORP. е водечки дизајнер и производител за севкупен решенија на Безжични ролетни од 2 инчи, Кој интегрира бизнис како истражување и развој, производство и производство, маркетинг, инженеринг, управување и услуги на обука. Ние секогаш сме подготвени да се развијат нови дизајни според домашните и меѓународните потрошувачите побарувачка.

Безжични ролетни од 2 инчи

HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Безжични ролетни од 2 инчи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Безжичен ролетни Безжичен ролетни Автоматски-слепи за собирањеОвој систем е безжичен и лесен за составување.Тоа’Работа со стипса од 36 мм.Цевка(внатрешен дијаметар-36 мм,надворешен дијаметар-38 мм)и оваа големина на цевка е вообичаена на пазарите во САД,исто така и некои канадски маркетинг.Те молам забележи,Автоматскиот-ролери ролери со ролери кои работат Witham Alum.Цевка(внатре дија.38 мм,надвор дија.40 мм)е во изградба и ќе информира кога ќе биде’на располагање. Овој безжичен автомат-rollup blind е тежок-дежурен систем и достапен за ролетни со голема големина, исто така достапен за клиенти со големина и М-Т-М големина.Овој систем го помина SGS кој е усогласен со регулативата на Канада и САД. Овој безжичен автомат-ролетни за ролетни се достапни за составување со ткаенина за сончање,Зебра ткаенина и Тројна нијанса.Ако ви треба ткаенина за сончање со полиестерско предиво или предиво од фиберглас,ве молиме слободно советувајте.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Безжични ролетни од 2 инчи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Бежична Зебра(Ден и ноќ)Ролетни Бежични зебра ролетниОвој систем е безжичен и лесен за составување.Истите делови како безжичната ролетна,иста контрола на стапче,Стипса.Цевка и делови за работа.Овој систем може да направи Ролетни,Ролетни зебра,Тројни нијанси.Практично и ефикасност. Оваа зебра ролетна е тешка-дежурен систем и достапен за ролетни за заштита од сонце Zebra или Black out Zebra ролетни со тешки димензии, исто така достапни за клиенти со големина и М-Т-М големинаОвој систем го помина SGS кој е усогласен со регулативата на Канада и САД. Можеме да ги снабдуваме сите поврзани безжичен ролери,зебра слеп механизам и инст.загради,делови, како и сите поврзани ткаенини, како што се ткаенини со ролери за црно,Ткаенина за сончање со полиестерско предиво или предиво од фиберглас,разни зебра и комарец мрежа,ве молиме слободно советувајте.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Безжични ролетни од 2 инчи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Безжични ролетни од вештачко дрво од 2 инчи Затоа што има премногу деца поради надзор на младите родители,тие може да бидат премногу зафатени или да обрнат повеќе внимание на мобилниот.Децата да бидат врзани со влечен кабел од ролетни за прозорци.Значи,владата на САД,Канада бара да НЕМА ролетни за прозорци од кабел.Да одговара на регулативата,ние снабдуваме безжични предмети&даш;безжичен 2”Венецијански ролетни од вештачко дрво.За да ги направите ролетните без жици може да се повлечете надолу и нагоре,точни пружински делови обезбедуваме многу различни големини за да одговараат на различна тежина,големина,и ролетни од различни ткаенини.Па тоа,ни треба вашата големина на ролетна за да ви понудиме ролетни од вештачко дрво со добар квалитет.Тип на контрола на стапче,безжичен типБоја:Чисто бело,Бело,Печатете боја на зрно од дрво,без бело…итн.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!! Ние се истакнуваме во производството на сите видови метални додатоци за облека,како занитвам,дупчица,метално копче за прицврстување,кука...итн.Имаме најпопуларен дизајн и најповолна цена,квалитетот е сигурен.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.Прашањата се добредојдени.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Безжични ролетни од 2 инчи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
6-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Венецијански ролетни безжична стипсаЗатоа што има премногу деца поради надзор на младите родители,тие може да бидат премногу зафатени или да обрнат повеќе внимание на мобилниот.Децата да бидат врзани со влечен кабел од ролетни за прозорци.Значи,владата на САД,Канада бара да НЕМА ролетни за прозорци од кабел. Има безжичен алум од 25 мм и 50 мм.Венецијански ролетни можеме да ги набавиме.За да ги направите ролетните без жици може да се повлечете надолу и нагоре,точни пружински делови обезбедуваме многу различни големини за да одговараат на различна тежина,големина,и ролетни од различни ткаенини.Па тоа,ни треба вашата големина на ролетна за да ви понудиме ролетни од вештачко дрво со добар квалитет.Секако,можеме да ви доставуваме безжични делови,ако навистина ви треба.Тип на контрола на стапче,Безжичен типБоја:снабдуваме повеќе од 20 бои на стипса.Ролетни,Чисто бело,Бело,Сина,Жолта,розова,сребро,златна и печатена боја на зрно дрво…итн. Ве молам дозволете ми да знам која големина,боја,Ви требаат 25 мм или 50 мм,можеме да понудиме според вашето барање.Ние ги снабдуваме сите видови стипса.Делови за венецијански ролетни,Стипса летви во калем со кабелски систем или безжичен систем.Само кажете ни што ви треба.Добредојдовте на вашето понатамошно истражување!! Ние се истакнуваме во производството на сите видови метални додатоци за облека,како занитвам,дупчица,метално копче за прицврстување,кука...итн.Имаме најпопуларен дизајн и најповолна цена,квалитетот е сигурен.Ние исто така можеме да ги направиме производите во строга согласност со вашите примероци.Прашањата се добредојдени.
Совршен систем за обезбедување на квалитет и различни инспекциски опрема ни помогне да го следи целиот процес на производство, се уверам стабилноста на овој процес и високо

Безжични ролетни од 2 инчи

квалитет.