Слепа инспекција дигалка

HV APOLLO INDUSTRIES CORP. специјализира во производство, снабдување и извозник Слепа инспекција дигалка, Со една фабрика во Taiwan. главно произведува сите видови на оваа производи. Покрај тоа, ние може да ви обезбеди со договор производство или ви помогнат да се развие и дизајн на нови производи во зависност од вашите барања. Сега, нашите производи се продаваат добро во светот; Клиентите се многу задоволни со нашите производи.
Ние сме во линија на извоз

Слепа инспекција дигалка

. Нашите производи уживаат висок углед кај нашите клиенти. Ќе бидат задоволни со квалитетот и разумна цена. Надевам дека ќе соработуваме со вас.
  • Слепа инспекција дигалка - 7-4
Слепа инспекција дигалка
модел - 7-4
Слеп дигалка
Карактеристика:
  • Прекинувач за педали за прилагодување на висината
  • Со мерна лента поставена на вертикален столб
  • Шест подвижна заграда на гредата
Технички податоци:
Висина:4м
Ширина:5м
Држач за заграда:6 парчиња
HP:200 W
Затемнето од пакувањето:516/46/72 см
СЗ/GW:90/243 килограми
Пакување:Спакувано со Дрвена кутија
ЗАБЕЛЕШКА:За двојна слепа проверка е достапна,ве молиме известете не,ние ќе понудиме според вашите барања.
Висина и ширина:Тоа’може да се промени,можеме да направиме според вашето барање
Функција:Достапни се венецијански ролетни или ролетни за проверка.Можеме да дизајнираме дигалка за да одговара на вашите барања.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Слепа инспекција дигалка, треба да знаете за највисок квалитет на Слепа инспекција дигалка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за правење ролетни од дрво Целосно автоматска машина за правење венецијански ролетни од 50 mmТочка број:AP803-50Спецификација:АВТОМАТСКО ХРАНЕЊЕ4-Калап за дупчење од 50 мм5-прилагодлива скала станица(само низа од скали)Максимална должина:10 FT(3 М)Големина на удар:Дупка 4*20 мм(која било големина на располагање,ве молиме известете ни ја големината на вашата дупка)Забелешка:Доколку е потребно провојување со ЛЕНТА ШИРОКИ СКАЛИ,можеме дополнително да понудиме станица за нишки за замена.Достапни се и Wide Ladder Tape и Ladder String Целосно автоматска машина за правење венецијански ролетни од 25 ммТочка број:AP803-25Спецификација:АВТОМАТСКО ХРАНЕЊЕ4-Калап за дупчење од 25 мм5-прилагодлива скала станица(само низа од скали)Максимална должина:10 FT(3 М)Големина на удар:Дупка 3*15 мм(која било големина на располагање,ве молиме известете ни ја големината на вашата дупка)
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Слепа инспекција дигалка, треба да знаете за највисок квалитет на Слепа инспекција дигалка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-2,APDX-888
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за правење ролери Карактеристики:Цврст секач под притисок од ГерманијаИнтегриран ултразвучен секач со едноставна процедура за префрлување, (Француско производство)Квалитети на сечење Crisp EdgeЗапечатување на рабовите преку ултразвучно сечењеБесплатни тркалачки ролери за напојувањеПневматски шипки за стегачРачен лизгачки затворач со целосна ширина со линијарПрилагодливи стапала за израмнувањеПотребно е минимално одржување Спецификации:Капацитети за сечење:3.2м(В)*4 м(Должина на масата)Максимална брзина на сечење 0.7м/сек за намалување на притисокот 0.3м/сек за ултразвук 6~8 кг/цм&суп2;компресиран воздух Висококвалитетна ламинирана таблаПотребно е снабдување со воздух и електрична енергија
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Слепа инспекција дигалка, треба да знаете за највисок квалитет на Слепа инспекција дигалка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Машина за формирање на ладна ролна Вовед:Основната теорија на процесот на формирање на ладна ролна е принудување на лим преку последователни пред-дизајнирани тркала со ролери под голем притисок за да обликуваат одредена форма на производ.Целосната автоматска контрола на производството лесно може да се вклучи во процесот, со што се заштедува голем дел од физичката работа.Тоа’фундаментална и практична производна техника на модерната индустрија.Со нашето долгогодишно искуство професионална експертиза и напредна технологија.Ние можеме да ја обезбедиме најдобрата машина за вашето производство.Вашето целосно задоволство е загарантирано. Апликации: Мавна табла за изградба:Покривот и фабричките страни Челик со мала тежина за градежна преградна структура,линија жлеб,транспортер Структура челична плоча:Градежни подни и тавански табли Други видови на обликуван лим:Венецијански ролетни,Врата обложена,Нерѓосувачка врата,Рамка,Рамка за прозорци и мебел…итн.
HV APOLLO INDUSTRIES CORP.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Слепа инспекција дигалка, треба да знаете за највисок квалитет на Слепа инспекција дигалка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
7-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Извоз на машина за правење челични цевки Нерѓосувачки&Јаглеродни челични цевки целина-фабрика за производство на опрема Машина за правење цевки од не'рѓосувачки челикТабела за тек на производството:Исцедете ролнаНезавитканКраен лист&засилувач;табела за поврзување на серпентинаИзрамнувач-Машина за формирањеМашина за заварување со гасМашина за исправувањеОтсечена машинаТабела за исцрпени производи Машина за правење цевки од јаглероден челикГрафикон на текови:НезавитканТабела за поврзување со краен серпентинаКафез со обрач за складирање со фидер-ИзрамнувачФормирање машинаМашина за заварување со висока фреквенцијаОтсечена машинаТабела за исцрпени производи Машина за формирање на цевки со неправилна форма Машина за полирање на тркалезни цевки Правоаголна машина за полирање на цевки Исправување на челични цевки